Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

Diyanet-Sen Üniversiteli Gençlerle Kahvaltıda Buluştu


Diyanet-Sen Üniversiteli Gençlerle Kahvaltıda Buluştu
02.01.17, Pazartesi
Diyanet-Sen Kırşehir Şubesi Kredi Yurtlar Kurumu Aşıkpaşa yurdunda kalan öğrencilere kahvaltı verdi.

Kahvaltıya Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan'da katıldı. Öğrenciler manevi Rehber Öğretici Fatih Sarıyıldız'ın eşliğinde kahvaltıya katıldılar. Açılış konuşmasında Şube Başkanı Mehmet Öztürk sendika olarak gençliğe büyük önem verdiklerini belirterek sosyal etkinlik kapsamında üniversite gençliğiyle beraber olmak istediklerini söyledi. Öğrencilerle birlikte olmaktan son derece memnun olduklarını belirten Şube Başkanı Öztürk katılımlarından dolayı Milletvekili Mikail Arslan'a ve öğrencilere teşekkür etti.

Öztürk şöyle konuştu: Ülkemizin geleceği olan öğrencilerin vatan sevgisi, millet sevgisi ve iman sevgisiyle yetişmeleri bizim vazgeçilmez önceliğimiz ve görevimizdir.2017 yılında da üniversiteli gençlerimize yönelik programlara ağırlık vermek istiyoruz. Çünkü gençler ülkemizin geleceğidir.

Milletvekili Mikail Arslan ise konuşmasında bu toplantıyı tertip eden Diyanet-Sen Kırşehir Şubesi’ne teşekkür etti. Arslan, Gençlere tarihimizi iyi öğrenmelerini Yavuz’u, Kanuni”yi, Abdulhamidi Han’ı iyi okumalarını Cumhuriyet öncesi ve sonrası tarihimizi iyi bilmelerini tavsiye etti. Devlet olarak gençlerle her zaman gurur duyduklarını söyledi. Ahlaklı maneviyatlı bir genç olmaları tavsiyesinde bulundu. Toplantıda Diyanet-Sen Kırşehir Şube yönetimi de hazır bulundu.

Bu haberi 606 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR