Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

​Çanakkale Şube Yönetiminden Genel Merkeze Ziyaret


​Çanakkale Şube Yönetiminden Genel Merkeze Ziyaret
14.05.15, Perşembe
Diyanet-Sen Çanakkale Şube yönetimi Diyanet-Sen Genel Merkezini ziyaret etti. Yapılan ziyarette Şube yönetiminin çalışmaları ve gündem konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutarı makamında ziyaret eden Çanakkale Şube yönetimi yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantıda konuşan Çanakkale Şube Başkanı Sefahattin Çiloğlu; ‘Diyanet-Sen Çanakkale Şubesi olarak hizmet odaklı, insanı merkeze alan sendikacılık misyonumuzla hizmet yapıyoruz. Sendikamız bünyesinde olmayan kardeşlerimizin de Diyanet-Sen ailesinin bir parçası olmaları için özveriyle çalışıyoruz. Bu konuda gayretlerimizi destekleyen, motivasyonumuzu sağlayan genel merkezimize teşekkür ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar yapılan ziyaretten son derece memnun kaldıklarını. Teşkilat çalışmaları kapsamında yerinde ziyaret esasının sorunu çözmede önemli bir mesele olduğunu bilerek, il il çalışmalarımızı sürdürüyoruz şeklinde konuştu.

Gündem konusunda da açıklamalarda bulunan Bayraktutar şöyle konuştu; Siyasetin kirli kuyusuna Diyaneti atmaya çalışan arkadan vurucular, emellerine ulaşamayacaktır. Bugün ülke insanının inancını darağacına alanlar, yarın bu ülke insanının kendisini idam edeceklerdir.Tarihimizin yabancı olmadığı bir meseledir bu. Türlü oyunlarla siyasete malzeme yapmaya çalıştıkları Diyanet camiasının erdemli, değerli her bir bireyi söz konusu bu kişilere acımaktadır. Müptezel olan bu siyasi yapıların çaresizliklerine çare olarak Diyanet İşleri Başkanlığını görmeleri bu parti ve kişilerin aynı zamanda gerçek yüzlerini de göstermiştir’ dedi.

Yapılan Ziyarette Çanakkale Şube Yönetimi, Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hacıbey Özkan ve Mehmet Ali Omurca hazır bulunmuştur.

Bu haberi 666 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR